Klimatyzacja Kompleksowo

507 508 684

grafika montera klimatyzacji w domu stojącego na drabinie

Najwyższa jakość usług przy zachowaniu najlepszych cen.

Dla Twojej firmy, do mieszkania lub obiektu przemysłowego możemy dostarczyć, zainstalować i konserwować systemy klimatyzacji dowolnej wielkości i do każdego pomieszczenia.

Oferujemy kompleksową usługę planowania i projektowania, pomagając klientom zaoszczędzić pieniądze, instalując optymalny system klimatyzacji do ich potrzeb.

W Twoim domu możemy zainstalować idealny system, który zapewni ci komfort przez cały rok dzięki idealnie zrównoważonym temperaturom, a także czystemu powietrzu, które promuje dobre zdrowie i dobre samopoczucie.

Bardzo poważnie podchodzimy do kwestii ochrony środowiska. Staramy się oferować systemy klimatyzacyjne, które zmniejszają zużycie energii i mają znacznie mniejszy potencjalny wpływ na środowisko.

Od doradztwa przez sprzedaż, montaż i przegląd.

Świadczymy usługi w Warszawie i okolicach jak i w całej Polsce w zakresie sprzedaży montażu i serwisu klimatyzacji dla klientów indywidualnych i komercyjnych.

Montujemy i sprzedajemy klimatyzatory typu VRF, FANCOIL SPLIT, MULTI SPLIT.

Wykonujemy systemy oparte na instalacji wody lodowej, freonowej i CO2.

Rabaty na urządzenia do klimatyzacji. Skontaktuj się!

Sprzedaż klimatyzatorów

Oferujemy urządzenia marek: Daikin, Chigo, LG, Gree, Hyundai, Samsung, Fujitsu, Mistral, Galanz, Mitsubishi Electric, Kaisai, Panasonic, Haier, Elektrolux.

Montaż klimatyzacji

Kompleksowo montujemy i sprzedajemy klimatyzatory typu VRF, FANCOIL, SPLIT, MULTI SPLIT.

Serwis klimatyzacji

Umowa serwisowa zapewnia regularną konserwację. Uwzględni Twoje wymagania dotyczące zapobiegania nieszczelnościom i ich szybkiego wykrywania, co pomoże w utrzymaniu wydajności systemu przez wiele lat.