instalacje, kable, rury do montażu klimatyzacji

Kontakt 
z nami

507 508 684

Klimatyzacja Freezy

Serdecznie zapraszamy:

Doradztwo – Sprzedaż – Montaż
Serwis

Zadzwoń do nas

507508684

Nasze godziny pracy

Poniedziałek – Piątek

7:00 – 17:00

Zostaw nam wiadomość

Jeśli zainteresowała Państwa nasza oferta, bądź chcieliby Państwo uzyskać szczegółowe informacje na temat oferowanych przez nas produktów i usług, gorąco zachęcamy do skontaktowania się z nami telefonicznie, mailowo lub poprzez poniższy formularz kontaktowy.

Prosimy o zaznaczenie

7 + 9 =

← Sprawdź najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Jaki jest czas montażu klimatyzacji w mieszkaniu?

Montaż klimatyzacji w domu składa się z kilku etapów.

  • zawieszenie jednostki wewnętrznej
  • zawieszenie bądź ustawienie jednostki zewnętrznej
  • połączenie obu jednostek

Czas realizacji montażu przez naszą ekipę jest ściśle związany z miejscem montażu, dostępnością, grubością ścian, wysokością montażu itp. Przyjmujemy, że monterzy są na miejscu od 2 do 5 godzin.

Klimatyzacja a rachunki za prąd – czy zapłacę dużo więcej?

Proponujemy sprzedaż i montaż klimatyzatorów renomowanych marek z bardzo dobrymi parametrami. W połączeniu z ich energooszczędnością oraz w zależności od częstotliwości użytkowania należy liczyć się z nieznacznie podwyższonymi rachunkami za prąd. 

Czy potrzebne jest pozwolenie na klimatyzator?

Jeżeli klimatyzator ma zostać zamontowany w bloku to ze względu na wymogi spółdzielni, developerów czy projektantów zachęcamy, aby upewnić się co do miejsca dla umieszczenia jednostki zewnętrznej klimatyzatora.

W jakim czasie od zadzwonienia mogę liczyć na montaż klimatyzacji?

Staramy się, aby nasza ekipa przyjechała na montaż w czasie nie dłuższym niż 7 dni od zakończenia ustaleń związanych z rodzajem jednostki klimatyzacyjnej, miejsca montażu, grubości ścian itp. 

← Sprawdź najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Opinie o Freezy

Doskonała
Na podstawie 12 opinii
Piotr Głogowski
Piotr Głogowski
22/08/2023
Bardzo profesjonalny montaż trzech urządzeń klimatyzacyjnych. Po wierceniu i kuciu nie ma śladów, wszystko bardzo dobrze przygotowane i wykonane. Przy obecnych upałach klima ratuje życie
Aleksandra U
Aleksandra U
10/04/2022
Super solidna firma, szybko I profesjonalnie wykonana usluga. Dobre ceny I przyjemna wspolpraca. Zdecydowanie polecam!
TomaszeK “Mpoldek”
TomaszeK “Mpoldek”
12/03/2022
Pan Sebastian wie co robi , zamontował u mnie dwie klimatyzacje, zawsze zostawił porządek, zarówno w środku jak i na zewnątrz, szybko i sprawnie Polecam z czystym sumieniem każdemu
turockbart
turockbart
28/03/2021
Pełen profesjonalizm, niska cena. Szybko, rzetelnie, konkretnie. W ostatni piątek Panowie zamontowali mi klimatyzację, posprzątali, zabezpieczyli meble na czas prac. Zdecydowanie polecam :)
Dariusz Kossut
Dariusz Kossut
23/01/2021
Montaż klimatyzacji według przewidywań Pana Sebastiana przebiegł w trzy godziny, montaż czysty, sprawny . Polecam jak klimatyzacja to tylko z firmą Freezy
Serwis Sprzątający
Serwis Sprzątający
19/01/2021
Jak wentylacja i klimatyzacja to Freezy Sebastian Jurkiewicz , facet słowny ,ma dużą wiedzę i wie co robi a do tego perfekcjonista ,estetyka na najwyższym poziomie ,po dziś dzień wszystko działa bezawaryjnie Polecam !!!
woo floor
woo floor
19/01/2021
Bardzo fajni Panowie mający duże poczucie humoru do tego profesjonalni i schludni , klimatyzacja działa super i bezawaryjnie . Szczerze Polecam :)
Katarzyna Troszczyńska
Katarzyna Troszczyńska
18/01/2021
Jeśli robić w domu klimatyzację, to tylko z tą firmę. Naprawdę miałam już dość różnych słabych fachowców, którzy obiecywali, nie przyjeżdżali, a jak już przyjeżdżali, nawalali. Dzięki panu Sebastianowi wróciła mi wiara w ludzi:) Trochę górnolotnie, ale prawdziwie. Świetny fachowiec, profesjonalna obsługa, szybko i... niedrogo. Bardzo bardzo polecam. Przyda się w mroźne dni, ale też w upalne, a mieszkamy na poddaszu, więc te skoki temperatury zawsze bardzo odczuwaliśmy. Od topienia się latem, po zamarzanie zimą. Teraz już tego nie ma.
Diomira Grzegorzewska
Diomira Grzegorzewska
18/01/2021
Firma solidna i uczciwa jak mówią tak robią, wykonują czysto schludnie i dokładnie swoją pracę. Polecam
Marek Jakubczyk
Marek Jakubczyk
16/01/2021
Firma FREEZY jest godna polecenia. Ja jako wlasciciel niedawno zamontowanego klimatyzatora jestem usatysfakcjonowany profesjonalnoscia i fachowością wykonania zlecenia. Dlatego polecam.